26. kolo Hajduk - Gordowa 3:2

Strijelci: Naglić, Stankić, Jergović

Zadnja utakmica ove sezone donosi još jednu pobjedu Hajduku koji je zaredao 6 pobjeda u nizu i završio sezonu na petom mjestu. Hajduk je krenuo loše prvo poluvrijeme što Gordowa iskorištava preciznim šutem sa 25m za 0:1. Drugo poluvrijeme se budimo i nakon Bašljanovog udarca kojeg je gostujući vratar odbio Naglić dolazi do lopte i posprema ju u mrežu. Nedugo za tim Hajduk povećava vodstvo prekrasnim pogotkom Stankića iz slobodnjaka. Gosti se vraćaju na 2:2 iz prekida, no onda u zadnjim minutama utakmice Jergović projektilom daje navijačima razlog za slavlje i Hajduku nova tri boda.

Moramo spomenuti našeg izbornika Šipku koji nas je vodio zadnjih šest tekmi i uz stopostotni učinak priveo sezonu kraju.