25. kolo Sloga - Hajduk 0:5

Strijelci: Jergović, Bašljan, Slivar x 3

Hajduk je nastavio odličan niz novom pobjedom. Na gostovanju su decki bili bolji od domace Sloge. Vec od samog početka Hajduk je preuzeo inicijativu, ali se Sloga hrabro branila te se na poluvrijeme otislo s rezultatom 0:0. Početkom drugog poluvremena Milobara lijepo pronalazi Jergovica koji smirenom realizacijom dovodi Hajduk u vodstvo. Ubrzo nakon toga Bašljan i Slivar se najbolje snalaze u 16-tercu te zabijaju za 0:2, odnosno 0:3. Do kraja utakmice Slivar zabija jos dva pogotka nakon lijepih asistencija Milobare i Bašljana. Osim pobjede veseli i povratak našeg hajdučkog srca Davida Jurcevica nakon ozlijede lakta. Također treba pohvaliti i naše mlade snage Belaka, Naglica, Mihaljinca i Volfa koji su odigrali odlične utakmice. Secer dolazi na kraju. Nakon svih pohvala, ide najveca od svih. Naime, nas Ivan Stankic odigrao je svoju 551. utakmicu za Hajduk čime je postao rekorder kluba te mu i ovom prilikom cestitamo.

Iducu utakmicu Hajduk igra u nedjelju protiv Grdevca, sto je ujedno i zadnja utakmica ove sezone.