24. kolo Hajduk - Bilo 3:0

Strijelci: Bašljan, Slivar x 2

Hajduk je nastavio pozitivni niz domaćom pobjedom nad jakom ekipom Bila. Već na samom početku vidjelo se da će ovo biti odlična utakmica. Bilo je preuzeo loptu, dok je Hajduk svoje šanse čekao iz kontri. U takvoj igri bolje se snašao Hajduk koji je poveo lijepim pogotkom Bašljana nakon asistencije Šimona. Do kraja poluvremena još dva važna događaja. Prvo gostujući igrač dobiva crveni karton te nakon toga gosti dobivaju i kazneni udarac. Tada na scenu stupa Mateo Mihaljinac, popularni Bumbi te na opće oduševljene maestralno skida penal.

Drugo poluvrijeme Hajduk je počeo snažnije napadati te su prilike sijevale sa svih strana. Za 2:0 zabija Slivar nakon još jedne asistencije Šimona. Do kraja tekme Milobara asistira Slivaru koji zabija za 3:0 nakon lijepog slaloma.

Sve u svemu, treba pohvaliti svakog pojednica jer su svi odigrali odličnu utakmicu. Slijedeće kolo Hajduk ide u goste u Plavnice.