21. kolo Brestovac - Hajduk 0:4

Strijelci: Bašljan x2, Šimon, Cindrić

Velika pobjeda na uvijek teškom gostovanju u Garešničkom Brestovcu. S obzirom na cjelokupnu situaciju bilo je najvažnije ne podcijeniti domaćina i maksimalno ozbiljno ući u utakmicu. Hajduk je svjesno prepustio posjed domaćinu i vrebao prilike iz polukontri i kontri gdje dolaze do izražaja naši brzonogi napadači. Sredinom prvog poluvremena Bašljan sjajno zabija glavom za 0:1 nakon ubačaja Stankića. Početkom drugog poluvremena Šimon lijepo zabija nakon asistencije Slivara. Hajduk nastavlja istim tempom i Cindrić zabija nakon ubačaja Stankića i propuštene lopte Bašljana. Za šećer na kraju i uvjerljivu pobjedu Hajduka zabija Bašljan nakon odlične asistencije Slivara.

Treba pohvaliti i gospodina Fejera koji je odlično sudio i šmekerski previdio 3 čista penala za našu momčad.

Kad smo kod pohvala, naši navijači predvođeni Jozipovicem i Mihaljincem su potpuno nadglasali domaće te je Hajduk cijelu utakmicu imao vjetar u leđa.

Slijedeće kolo Hajduku u goste dolazi jaka ekipa iz Rovišća.