Poraz u Bereku!

"Tomislav" Berek - "Hajduk" Hercegovac 4-0 Još jedna nedjelja je za nama. Kada vidim ovaj rezultat 4-0, to stvarno ružno izgleda, no svatko tko je bio na utakmici mogao je vidjeti dosta toga pozitivnog, tako da bih rekao da ovaj rezultat ne daje pravu sliku o stanju koje je bilo na terenu. Dan prekrasan, skupljanje prije utakmice u Feniksu, zajebancija, pjesma, smijeh... Svi odlično raspoloženi i nabrijani na tekmu. Po dolasku u Berek zauzimamo mjesto na tribini i s nestrpljenjem čekamo prvi sučev zvižduk. Krenuli smo odlično, napali ih od prve minute, a igra je bila odlična. Nije trajalo nekoliko minuta, a već "hladan tuš" za nas. Kočiš je uzeo loptu povukao prema našem golu i opalio po golu. Loša obrambena reakcija našeg stopera, s(p)retan šut domaćeg napadača i Berek je poveo 1-0. I dalje su naši stiskali, sakrili loptu, a Berek se branio ispucavajući lopte prema svojim napadačima i što dalje od svojeg gola. Samo minutu nakon što smo primili gol za 1-0, imao je Šotka odličnu priliku za izjednačenje, ali loše je zahvatio loptu koja odlazi pored gola. Do kraja poluvremena imali smo igru i bili puno bolji protivnik, a Berek je zabijao iz svega što je išlo u naš okvir gola. Nismo se ni snašli, a gubili smo 3-0. U drugom poluvremenu Berek uspostavlja terensku ravnotežu i postiže još jedan pogodak do kraja susreta za konačnih 4-0. Ostaje veliki žal što ovakvu igru nismo uspjeli okruniti golovima i vratiti se sretni u Hercegovac. Ne znam kome bih išta zamjerio, dečki su jedva čekali utakmicu, pokazali da znaju i mogu igrati protiv Bereka, ali manjak sreće, iskustva i ostalih faktora rezultirao je ovim rezultatom. Teško je ostati nerazočaran nakon svega, ali iduću nedjelju igramo s Pisanicom doma. Nakon 1 boda u zadnja 3 kola, mislim da je vrijeme da doma uzmemo sva 3 protiv ponajbolje momčadi lige, Bila iz Pisanice. Čestitke domaćima na pobjedi, a mi se okrećemo idućem vikendu. Dečki, glave gore i jednom mora i nama krenuti. Vidimo se u nedjelju na tribinama. Pozdrav!