15. kolo Hajuk - Kamen 1:2

Strijelac: Slivar

Nažalost, Hajduk je prekinuo svoj niz domacih pobjeda. Kamen je spretno sretno dosao do pobjede. No, krenimo od pocetka. Hajduk je bolje otvorio utakmicu te je zamalo poveo. Basljanov udarac s 20-ak metara odsjeo je na precki. Ubrzo nakon toga Basljan odigrava Slivara koji lijepo prebacuje gostujuceg vratara te dovodi Hajduk u vodstvo. Kamen se nakon toga budi te zabija iz kornera za 1:1 i do kraja poluvremena nakon greske domace obrane dolazi u vodstvo. Početkom drugog poluvremena Slivar pronalazi Basljana kojeg gostujuci igrac rusi te zasluzeno dobija crveni karton. Nakon toga Hajduk je cijelo poluvrijeme napadao, no Kamen se hrabro branio te na kraju slavio. Tesku ozlijedu pretrpio je David Jurcevic koji je zavrsio na hitnoj te mu ovom prilikom zelimo sto brzi oporavak.

Sljedece kolo Hajduk ide na tesko gostovanje u Brezovac.